Lekarze Rybnik

lek. med. Anna Kominko

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Pani dr Anna przesympatyczna osoba bardzo pomocna rozwiewa wszystkie wątpliwości bardzo dokładną nie lekceważy kompletnie nic ....od pierwszego spotkania z Panią dr.w szpitalu w Bytomiu podeszła do mnie bardzo miło przebadała dokładnie wytłumaczyła cały strach że mnie wszedł ....nawet Pani dr.operowala mnie zawdzięczam jej bardzo dużo i dziękuję że właśnie w tym czasie miała dyżur to był cud ...polecam z całego serca taki lekarz to perełka która zdążą się raz ...
Opinia dodana przez: Gizela

lekarz Urszula Zimoń

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

W mojej ocenie bardzo dobre podejście do pacjenta, rozeznanie i tłumaczenie objawy choroby, właściwa diagnoza, pacjętką była moja mama
Opinia dodana przez: Franek

lek. dent. Ewa Gołąb

Prywatny Gabinet Lekarski
Sławików 3
44-200 Rybnik

Będąc u wielu stomatologów z moim złamanym do korzenia zębem, usłyszałem wyrok, że należy korzeń usunąć i nowy implant lub mostek wstawić. Będąc u Pani dr Ewy usłyszałem, że go odbuduje i uratuje. Jak powiedziała, tak uczyniła. Chcę zaznaczyć, że u mnie to nie pierwszy taki przypadek a kolejny taki ząbek, którego uratowania podjęła się Pani dr Ewa. Dzielę się tą opinią, gdyż uważam, że dla Pani dr Ewy dewizą ...
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Katarzyna Gliwa

NZOZ Niewiadom
Mościckiego 4
44-273 Rybnik

Polecam.Miła i kompetentna,Pomogła mi rozwiązać problem , z którym nie radziło sobie wielu utytuowanych stomatologów.Konkretnie powiedziała , że nic się nie da zrobić , bez wyciągania za kolejne wizyty przy nieskutecznym leczeniu.A resztę zrobiła , ze wyglądają na naturalne.
Najlepszy spacialista zebów.! o kazdego zebą walczyła.! Chodziłam do róznych specialistów ale ona była najlepsza. wrażliwa , miła o dobrym sercu. często nawet dokładała za bląby z własnej kieszeni.. Bardzo polceam niestety juz odeszła [*] ;((

lekarz Jolanta Chmielowska

Lekarz rodzinny

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Leczymy sie u tej Pani bardzi dlugo i naprawde Lekarka z powolania,nie ma zadnych problemow z badaniami. Troszczy sie o dobro Pacjetow ciesze sie ze mamy takiego Lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: elkaroki

Ewa Wątroba

Przychodnia Nr 3
ks. Jana Pojdy 25
44-213 Rybnik

Polecam, niestety nie zdarzyło mi się mieć dobrych wspomnień związanych z lekarzami z publicznych przychodni. Panią doktor jak najbardziej polecam, kompetentna i uprzejma.
Opinia dodana przez: Basia

mgr Monika Krochmalny

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii
Sobieskiego 9
44-200 Rybnik

wyniki mowią same za siebie. polecam ta lekarke

lekarz Ewa Włoszczyńska

Świętego Maksymiliana 9 B/19
44-207 Rybnik

Miałem zabieg usunięcia zaćmy,jestem bardzo zadowolony.Pani Doktor miła ,kompetentna. Bardzo polecam.
Kompetentny i miły lekarz. Fachowe informacje na temat choroby, cierpliwie odpowiada na pytania, można mu zaufać. Polecam wizyty u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Stanisław Sułko

Św.Józefa 20/55
44-200 Rybnik

Pan doktor bardzo uprzejmy i kompetentny kompleksowo podszedł do mojego schorzenia ,byłam na wizycie z NFZ a czułam się jak w prywatnym gabinecie.Warto było czekać na wizytę 2 miesiące .Bardzo polecam tego ortopedę.
Opinia dodana przez: ELŻBIETA
Pierwszy raz od niepamiętnych czasów zostałem dokładnie zbadany przez lekarza-a chyba to podstawa wszystkiego.Polecam

Grażyna Przegendza

44-200 Rybnik

Bardzo kompetentna lekarka, dużo czasu poświęca pacjentowi, dokładnie tłumaczy problem. Zależy jej na zębach pacjentów a nie na zbijaniu kasy.

lekarz Sławomir Bolek

GABINET PSYCHOTERAPII
Powstańców Śląskich 3
44-200 Rybnik

Wybitny okulista, uratował moje oko w którym miałem hipotonię jako powikłanie po innym zabiegu u innego lekarza. Po kilku miesiącach niemal ślepego oka znowu widzę na nie wyraźnie. Pan doktor wykonał u mnie witrektomię z podaniem gazu w szpitalu na Energetyków 44 w Rybniku. Panie doktorze bardzo Panu dziękuję, anonimowo bo pacjentów zapewne Pan ma tyle ,że trudno ich zapamiętać. Wdzięczny pacjent , któremu przywrócił Pan radość z życia
Opinia dodana przez: Daniel
{'id': 30119, 'name': u'Rybnik'} Logopeda
                                       mgr Bożena Polaszek

mgr Bożena Polaszek

Logopeda

Logopeda Domowy Rybnik
Borowa 3a
44-200 Rybnik

Rewelacyjny lekarz. Polecam wszystkim. Dzieciak nie mówił prawie wcale a po krotkiej terapii są już pierwsze efekty.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Maria Weryńska-Kalemba

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Pani doktor jest osobą bardzo spokojną, stanowczą, zawsze uśmiechniętą, leczę siebie i męża z bardzo dobrym skutkiem. Polecam osobom potrafiącym dostosować się do decyzji lekarza. Panią doktor nie da się manipulować, robi to co dla pacjenta jest najlepsze a nie to co chory sobie wymyśli.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Łukasz Duda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Ogromna wiedza medyczna. Duża odwaga i zręczność w czasie skomplikowanych operacji. Dobrze komunikuje się z pacjentem, objaśnia zasady i przebieg planowanego zabiegu. Interesuje się przebiegiem leczenia po zabiegu/operacji. Wysoka kultura. Wzbudza zaufanie pacjenta. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Lucyna Krzyśków

AD MEDICO Przychodnia Lekarska
Jankowicka 18
44-200 Rybnik

Nie korzystałem z pomocy Pani doktor ale mama korzysta mimo iż dopiero dwie wizyty ale schorzenie, które ma wreszcie jest leczone mama czuje się lepiej a Pani doktor dobrze ją diagnozuje..do tego komunikacja z pacjentem na duży plus. Dziękuję i polecam tą Panią DOKTOR
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Janina Wiśniowska-Sznajder

gabinet prywatny
ul. Kościuszki 59 \\ ul. Jana III Sobieskiego 28
44-200 Rybnik

Bardzo kompetentna i uprzejma lekarka. Polecam!

dr n. med. Anna Świerczek

Neonatolog, Pediatra

Zawiszy Czarnego 50
44-210 Rybnik

lekarka bardzo dociekliwa, indywidualnie podchodzi do dziecka, godna polecenia